هدیه تبلیغاتی آخر سال

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب 

معمولا در آخر هر سال یکی از دغدغه های شرکتها انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب است. در ماههای آخر سال شرکتها انواع مختلف سررسید و تقویم و خودکار و ساعت را با صرف هزینه زیاد تهیه میکنند اما در اکثر مواقع هدایای آنها در لابلای هدایای دیگر فراموش شده و به چشم نمیاید و از طرف دیگر هم نمیتوان این هزینه ها را متوف کرد چون انجام ندادنش تاثیر منفی خواهد گذاشت. توجه به نکات زیر میتواند تاثیر احساسی و تبلیغی تبلیغات شما را بیشتر کند.

نکته اول: در حسابداری ذهنی افراد هدایای نقدی در سرفصل درامد ثبت خواهد شد و به عنوان هدیه ثبت نخواهد شد. به همین دلیل پاداش نقدی جای هدیه را نخواهد گرفت و هدیه نیز جای پاداش نقدی را نخواهد گرفت. و هدایای نقدی شما به سرعت فراموش خواهد شد.

نکته دوم: هدایایی که از حد معمول گرانتر باشند لزوما حس گیرنده را خوب نمیکند. چون دیگر موضوع از حالت هدیه خارج میشود و شکل معامله به خود میگیرد و گیرنده بلافاصله ترغیب میشود ارزش خدمات خود را با ارزش هدیه مقایسه کند و یا این فکر را در ذهن گیرنده ایجاد میکند که در مقابل این هدیه گرانقیمت چه خواسته نامعقولی از من خواهند داشت؟

نکته سوم:( نمونه محصول خود شرکت) لزوما بهترین هدیه تبلیغاتی نیست. زمانی که هدیه را از محصولات یا خدمات شرکت خودتان انتخاب کنید همیشه کمتر از ارزش واقعی محاسبه خواهد شد و دریافت کننده بلافاصله قیمت تمام شده و یا حتی کمتر از آن را تخمین خواهد زد و احساس دریافت هدیه با ارزش را نخواهد داشت.

نکته چهارم: هدیه سررسید و تقویم بیش از حد عمومی شده است. و سررسید شما احتمالا یکی از دهها سررسیدی است که مخاطبتان دریافت میکند و در بین سررسیدهای دیگر فراموش خواهد شد و معمولا هزینه ای که برای سررسید میشود دور ریختن پول است.

نکته پنجم: هدیه ای را انتخاب کنید که در رده خود بهترین باشد. محصول بی کیفیت مورد علاقه هیچ کس نیست حتی اگر گران قیمت باشد یکی از مشتریان ما هر سال برای مشتریان مهمش کیف اداری چرمی هدیه میداد که در رده قیمتی خود محصول نفیسی محسوب میشود اما یک سال به اصرار یکی از مدیران معادل مبلغ آن را صرف خرید تبلت کردند که در بین تبلتها جزو بی کیفیت ترینها محسوب میشد و نتیجه آن خرابی زود هنگام و نارضایتی دریافت کنندگان بود. پس توصیه ما این است که حتی اگر میخواهید یک جاکلیدی هدیه بدهید بهترین جاکلیدی را انتخاب کنید چون مردم محصول خوب را میشناسند و آن را خودشان شخصا استفاده میکنند و به اشخاص دیگر هدیه نمیدهند.

نکته ششم: بهترین هدیه وسایل شخصی است. چون اگر با کیفیت باشد دریافت کننده شخصا استفاده خواهد کرد و هر روز آن را خواهد دید و فراموش نخواهد کرد. محصولاتی مانند محصولات چرمی که سالها دوام دارند و ذاتا نفیس هستند میتوانند گزینه مناسبی باشند.

نکته هفتم: مدیران علاقه ای به استفاده شخصی از محصولاتی که لوگوی تبلیغاتی روی آن هک شده باشد ندارند. پس توصیه ما این است که لوگو خودتان را خیلی کوچک و در جاهایی از محصول که زیاد جلوی دید نباشند چاپ کنید.

 

 

 

 

تفاوت چرم خوب و چرم بد چیست؟

تفاوت چرم خوب و چرم بد چیست؟

با سلام من چندین سال است که مشتری محصولات شما هستم. چند روز پیش در یک فروشگاه کوچک یک کیف کوچک دیدم که تقریبا شبیه محصولات شما بود اما قیمتش ۲۵ درصد از محصول شما ارزانتر بود و فروشنده ادعا میکرد که چرم اصل است. آیا فروشنده دروغ میگفت؟ یا دلیل دیگری برای این تفاوت قیمت وجود دارد؟ این سوال مضمون ایمیل یکی از مشتریهای ما بود که در جواب ایشان مقاله زیر را تهیه کرده ایم: اصولا ارزان بودن یک محصول چرمی دلیل بر تقلبی بودن ...
نحوه کوتاه کردن کمربند

نحوه کوتاه کردن کمربند

  روش کوتاه کردن کمربند   چنانچه کمربندی که خریده اید بلندتر از سایز شماست میتوانید به وسیله سمبه ای که همراه با کمربند تحویل شده است طبق دستور العمل زیر آن را کوتاه و با اندازه کمر خودتان تنظیم نمایید  ابتدا پیچ پشت کمربند را باز کنید.  سپس سگک را به طور کامل از کمربند جدا نمایید.  اندازه کمربند را با دور کمر خودتان اندازه گرفته و اضافه آن را ببرید ...
هدیه تبلیغاتی آخر سال

هدیه تبلیغاتی آخر سال

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب  معمولا در آخر هر سال یکی از دغدغه های شرکتها انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب است. در ماههای آخر سال شرکتها انواع مختلف سررسید و تقویم و خودکار و ساعت را با صرف هزینه زیاد تهیه میکنند اما در اکثر مواقع هدایای آنها در لابلای هدایای دیگر فراموش شده و به چشم نمیاید و از طرف دیگر هم نمیتوان این هزینه ها را متوف کرد چون انجام ندادنش تاثیر منفی خواهد گذاشت. توجه به نکات زیر میتواند تاثیر احساس ...
انواع چرم محصولات دیبا

انواع چرم محصولات دیبا

چرم هایی که در دیبا به کار می بریم ... تمامی محصولات دیبا از بهترین و با کیفیت ترین چرم های کارخانه های تبریز انتخاب شده اند، اما مزیت اصلی محصولات دیبا چرم فقط چرم خوب نیست زیرا هر چرمی ،ویژگی و بافت منحصر به فرد دارد که برای محصول خاصی مناسب است و شناخت آن ضروری است. ما با تکیه بر سال ها تجربه مان، خصوصیت و ویژگی هر چرم، ضخامت و لطافتش را میشناسیم و آن را به بهترین شکل استفاده می کنیم. محصولات دیبا از مرغوب ترین چرمهای ایرانی هستند ...
احکام فقهی چرم

احکام فقهی چرم

     احکام فقهی چرم طبیعی فقهای اسلامی با استناد به آیات قرآن و منابع فقهی احکام متعددی را در مورد استفاده از پوست حیوانات مطرح کرده اند از جمله آیاتی که در این باره مطرح است آیه ی سوم و چهارم سوره ی مائده است که ترجمه آن به این صورت است:   ــ بر شما حرام شده است مردار خون و گوشت خوک و آنچه به نام غیر خدا کشته باشند و حیوان حلال گوشتی که خفه شده و با ضربه چوب مرده و یا از بلندی افتاده و ...
10 / 10
از 1 کاربر