انواع چرم محصولات دیبا

چرم هایی که در دیبا به کار می بریم ...

تمامی محصولات دیبا از بهترین و با کیفیت ترین چرم های کارخانه های تبریز انتخاب شده اند، اما مزیت اصلی محصولات دیبا چرم فقط چرم خوب نیست زیرا هر چرمی ،ویژگی و بافت منحصر به فرد دارد که برای محصول خاصی مناسب است و شناخت آن ضروری است. ما با تکیه بر سال ها تجربه مان، خصوصیت و ویژگی هر چرم، ضخامت و لطافتش را میشناسیم و آن را به بهترین شکل استفاده می کنیم.

محصولات دیبا از مرغوب ترین چرمهای ایرانی هستند که به دقت با مواد طبیعی و گیاهی دباغی می شوند. این چرم ها عمدتا چرم گاوی الگانت ،چرم گاوی چاپدار ،چرم گاوی فلوتر و چرم بزی الگانت هستند.

 

 چرم گاوی الگانت: یکی از مرغوبتـرین و گرانتـرین انوع چرم گاو است. در کارخانه های چرم سازی باکیفیت ترین و بهترین پوستها را که سطح آنها کاملا صاف و بدون زخم و لک باشد،جدا و تبدیل به الگانت مینمایند. رخ این چرم همان بافت طبیعی پوست است که با گذشت زمان و به مرور استفادهه زیباتر می شود و جلوه ای اصیل و شیک می یابد. چرم الگانت لطافت و نرمی خاصی دارد، در عین حال کمی آهار دار به نظر می رسد.

 

  

چرم گاوی چاپدار: چرم گاو است که بر روی آن طرح و نقش هایی همچون طرح پوست کروکدیل یا مار پیتون و نیز طرح های متنوع دیگری ایجاد می شود و به آن جلوه ای زیبا و متفاوت می بخشد. چرم های طرح دار معمولا در محصولات و یا در جاهایی استفاده میشود که احتمال ساییدگی و رنگ رفتگی در طول زمان وجود دارد.